Dahlke Harmony met airconditioning
Rheinböllen, Hunsrück, Duitsland
Het betreft een vakantiehuis van 80 m² op een perceel van 400 m². Het vakantiehuis is geschikt voor 4 personen.
Een tuinsauna met whirlpool is het hele jaar door beschikbaar.
Het terrein is volledig omheind.
De woonkamer is voorzien van een 50-inch led-smart-tv, een blu-rayspeler, airconditioning, een open haard, wifi en een muzieksysteem met Bluetooth en USB-aansluiting. De keuken is uitgerust met een granieten aanrechtblad, een koelkast met grote vriezer, een oven met 4 zones en inductiekookplaat, een vaatwasser en een magnetron.
De slaapkamer met een tweepersoonsbed heeft ook een 42-inch tv. De twee kinderkamers hebben elk een eenpersoonsbed en een 22-inch led-satelliet-tv met een dvd-speler. De badkamer is voorzien van een toilet/douche, een wasmachine en een droger. De accommodatie beschikt tevens over 3 parkeerplaatsen, een tuinhuisje met een barbecue, tuinmeubelen, een gazon en centrale verwarming op gas.
Parterre: (woonkamer(, TV, TV, open haard, kachel, Blu-ray speler, stereo-installatie, airconditioning), keuken(, , , , eettafel, kookplaat, waterkoker, broodrooster, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, vriezer, wasmachine, airconditioning), badkamer(, , toilet, ligbad, douche, wastafel, verwarming, haardroger))
, , , , slaapkamer(, , 2-pers. bed, TV), kinderslaapkamer(, 1-pers. bed, TV, DVD-speler), kinderslaapkamer(, 1-pers. bed, TV, DVD-speler), relaxruimte(sauna, hottub), Internettoegang, EHBO-post, wasdroger, wasmachine, verwarming, terras(, sauna, outdoor shower, Ligweide, grill, ligbad, hottub, tuinmeubilair, ligbedden), tuin(Centrale BBQ, Ligweide, tuinmeubilair, ligbedden, Tuinhuis), parking, fietsen beschikbaar, strijkplank, strijkijzer, Droogkamer, Oplaadpaal voor elektrische auto’s
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.