Appartement in Kamschlacken bij Braunlage Ski
Riefensbeek-Kamschlacken, Harz, Duitsland
Omgeven door dichte bossen en prachtige wandelroutes treft u deze 4-pers. vakantiewoning in het kleine dorpje Kamschlacken. De woning is gelegen op de eerste etage en beschikt over twee slaapkamers, een gezellige open haard en balkon met tuinmeubelen. In de directe omgeving zijn een bezoek aan de historische centra van Goslar, Wernigerode en Quedlinburg zeker aan te bevelen, maar ook een dagtrip met de smalspoortrein naar de 1100 meter hoge Brocken of een bezoek aan het voormalige grensmuseum in Braunlage zijn ook de moeite waard. Bij mooi weer kunt u in de nabijgelegen Sösestausee een verkoelende duik nemen, maar bovenal kunt u hier volop genieten van de prachtige natuur.
Op de 1e etage: (open keuken(broodrooster, fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, koelkast(+ vriesvak)), woon/eetkamer(TV(flatscreen, satelliet), eettafel, open haard, radio, CD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), overloop)
balkon, verwarming(CV, gas), tuin, tuinmeubilair, BBQ(houtskool), parking, parasol
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Wat een schattig appartement! Ruim genoeg voor 4, en het balkon is een must voor die zonsondergangfoto's, Gratis WiFi en een volledig uitgeruste keuken maakten alles gemakkelijk, Je kunt de locatie niet verslaan, vlakbij de boswandelingen en zwemplekken
Gezellig en goed uitgerust, het appartement was een geweldige uitvalsbasis voor het verkennen van nabijgelegen attracties zoals Goslar en Braunlage, Genoten van ontspannen bij de open haard na een dag skiën
Pistes - 5 km
MakkelijkPistes - 4 km
MakkelijkPistes - 2 km
Makkelijk