Zonnig balkon appartement
Ahausen, Bodensee, Duitsland
Dit huisdiervriendelijke appartement op de tweede etage in Ahausen biedt stellen of kleine gezinnen een licht en uitnodigend verblijf. Het heeft twee slaapkamers en een gezellige woonkamer met een flatscreen-tv en radio. De keuken is volledig uitgerust met een keramische kookplaat, oven, koffiezetapparaat en koel-/vriescombinatie. De badkamer beschikt over een ligbad met douche en een extra toilet voor extra comfort. Een privébalkon en toegang tot de gemeenschappelijke tuin met barbecue en tuinmeubelen nodigen u uit om buiten te ontspannen.
Gasten kunnen gebruikmaken van centrale verwarming, elektrische verwarming, een kinderbedje, een kinderstoel, een fietsenstalling en een privéparkeerplaats. De gemeenschappelijke tuin beschikt over een tafeltennistafel en is gedeeltelijk omheind – ideaal voor kinderen en huisdieren. Dankzij de doordachte inrichting en functionele indeling is dit appartement ideaal voor korte en langere verblijven.
In de omgeving kunt u het schilderachtige meer Großer Bullensee verkennen, wandelen in het natuurreservaat Voßberge of het historische kasteel Etelsen bezoeken. Gezinnen kunnen genieten van het betoverende Magic Park Verden, terwijl natuurliefhebbers kunnen wandelen door de duinen van Verden. Ga naar MOIN SUSHI voor verse broodjes, naar Ristorante Pizzeria Davide voor Italiaanse specialiteiten of naar Restaurant Aloha voor heerlijke streekgerechten.
Op de 2e etage: (woonkamer(TV(flatscreen), zithoek, radio), keuken(eettafel, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, koelkast(+ vriesvak)), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm)), slaapkamer(1-pers. slaapbank, 2-pers. bed(180 x 200 cm)), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet), toilet(wastafel, toilet))
ledikant, balkon, verwarming(elektrisch, CV), tuin(gedeeld met andere gasten, deels omheind, 200 m2), fietsenberging, tuinmeubilair, BBQ(elektrisch), parking, tafeltennistafel, kinderstoel
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Zeer schoon en ruim appartement, zeer rustige locatie, geweldig balkon
Je wordt heel vriendelijk ontvangen. Appartement is voorzien met alles wat je nodig hebt. Typisch Duits ingericht. Bed is goed de opstelling van woonkamer is niet logisch. Je moet stevige stoelen omdraaien om tv te kunnen kijken. Locatie zit naast een drukke weg en daarnaast een kerkje dat om het kwartier de bel afgaat. In de nacht om het uur. Auto of elektrische fiets nodig om ergens naar toe te kunnen gaan.
Over het algemeen hadden we een goede ervaring. Het appartement was ruim en praktisch, met een fijne keuken waar we gemakkelijk maaltijden konden bereiden. De locatie was rustig, wat we waardeerden, maar toch dicht bij het stadscentrum voor een avondwandeling. Een prima keuze voor gezinnen.
Ruimtelijke vibes zeker! Het balkon is een perfecte plek voor zonsondergangen, en de BBQ is anders voor een avond chill sessie, Veel ruimte om met vrienden te chillen, plus het meer is super dichtbij voor wat waterplezier, Sterk aanbevolen!
Gezellig en ruim! Perfect voor 4 personen, ik vond de pingpongtafel geweldig voor een beetje competitie, gemakkelijke toegang tot restaurants en het meer, perfecte combinatie van plezier en ontspanning.
Mooi ruim appartement met een mooi groot balkon. Een verbeteringspunt zou zijn een douchestang voor de douche kop.
Deze plek is echt geweldig, super schoon, comfortabele bedden en de tuin is geweldig om te ontspannen. Ook is de locatie ideaal om nabijgelegen plekken zoals Mainau Island te verkennen. Absoluut een aanrader voor een familiereis!
Het huis ligt aan een vreselijk drukke weg, dus veel verkeersherrie en bij een kerk. De kerk wende wel maar het raam moest ‘s nachts wel dicht. Ook de buren ( de eigenaren) zaten luidt te praten op het balkon. Al met al een lawaaiige vakantie.
Totale trillingsbeheersing! Het appartement is van alle gemakken voorzien, zelfs een wasmachine. De gastheer was superrelaxed en gastvrij. Absoluut een geweldige plek om te ontspannen na een verkenning van de Bodensee.
Ruim en goed uitgerust appartement, perfect voor een ontspannen vakantie aan het Bodenmeer
Prachtige accommodatie in de buurt van het Bodenmeer, slechts 10 minuten met de auto van Meersburg
Prachtig ruim appartement met een uitstekend uitgeruste keuken en een mooi balkon, Alles wat je nodig hebt is aanwezig, Goed uitgangspunt voor verschillende uitstapjes (minder dan 10 minuten met de auto naar Meersburg)
Het balkon was een fijne toevoeging voor avondbarbecues. Dicht bij restaurants en het meer, waardoor het gemakkelijk was om de omgeving te verkennen.
Ons gezin heeft een heerlijk verblijf gehad in dit ruime appartement! De indeling was perfect voor ons, met twee aparte slaapkamers die precies de juiste hoeveelheid privacy boden. We hebben genoten van de avonden op het balkon, genietend van de zonsondergang boven de Bodensee. Er zijn uitstekende wandelpaden in de buurt en we hebben zelfs een paar fietstochten gemaakt. Een echte aanrader!
Alles is prima verlopen. Het appartement is groot en gezellig. De ontvangst was heel fijn.
We verbleven hier met onze twee kinderen en het was fantastisch! Het appartement was superruim en de kinderen waren dol op de pingpongtafel. 's Avonds hebben we heerlijk gebarbecued op het balkon, een heerlijke manier om te ontspannen na een dagje de Bodensee te hebben verkend. Het was erg handig om zo dicht bij supermarkten en een aantal leuke restaurants te zitten. Het enige wat ik wil zeggen is dat de wifi soms wat onstabiel kan zijn, maar eerlijk gezegd waren we te druk bezig met buiten zijn om ons daar al te druk over te maken. Al met al een heerlijk verblijf!
De verhuurders zijn erg aardig en behulpzaam. De keuken is uitstekend uitgerust. Er is een parkeerplaats op het terrein.
Wat een juweeltje! Deze plek was meer dan we verwachtten, De gastheren waren ongelooflijk gastvrij, en het appartement was prachtig ingericht, We voelden ons meteen thuis, De gedeelde tuin was een heerlijke plek om te ontspannen, en we hebben zelfs een keer de barbecue gebruikt, We komen zeker terug!
We werden ontvangen door de vriendelijke eigenaresse. We waren wat eerder dan afgesproken, maar dat was geen probleem. Het was een mooi huis, erg schoon en alles aanwezig. Voor ons was het een verrassing dat er een vaatwasser aanwezig was, dat stond niet in de beschrijving. Het overdekte grote balkon was heerlijk. Zicht op de bergen en de ooievaars die elke avond aankwamen. De wifi was prima, eigenaar meldt je daarvoor aan. De bedden zijn prima. Van de kerk hebben wij geen last gehad, is een kwestie van wennen. Wij vonden het wel gezellig. Het huis ligt inderdaad aan een doorgaande weg, maar dat gaf weinig overlast. De bodensee ligt op 10 minuten rijden met de auto.
Conoscevo il posto perchè lo frequento da qualche anno abitualmente. L "appartamento è molto accogliente, le persone cortesi. E" stata aggiunta una lavastoviglie rispetto agli anni precedenti.
Ontvangst is aller aardigst. Vriendelijke gastheer en -vrouw. Accommodatie is erg goed. Omgeving van de accommodatie viel tegen. Landelijk gelegen is een onjuiste weergave van de werkelijkheid. Accommodatie ligt aan een druk kruispunt. Veel verkeer. Tevens staat de dorpskerk naast de accommodatie. De kerkklok gaat elk kwartier kort, heel uur uitgebreid hart luiden. We konden hier niet aan wennen. 's morgens om 6 uur uitgebreid gewekt de de kerkklok!
Accommodatie gedeeltelijk gerenoveerd, met betrekking tot de vloer in de kamers.
Ruim, gezellig hoewel het kijkt uit op de hoofdweg.
De accomodatie was zeer goed. Alles aanwezig. De omgeving is landelijk. Dat verklaart het voorbij-trekken van de landbouwmachines. En de dorpsklok van de kerk luidt ook. Advies om ramen te sluiten, dan hoort men het niet zo hard in de voornacht en vroege ochtend. Zoiets hoort erbij in de Betuwe van Duitsland.
lawaai van de kerkklokken moet je aan wennen en er loopt een drukke weg voorlangs het huis die erg veel lawaai maakt .
Mooie vakantie gehad ligt goed centraal niet ver weg van de Bodensee accomodatie was prima alles was aanwezig in het huis.
zeer behulpzame eigenaar
Fantastisch ontvangen, prima appartement, alleen het slaan van de naast gelegen kerkklok ieder kwartier, en 's ochtends om 6 uur een riedel van ruim 2,5 minuut vonden wij echt een minpunt !!