Boerderij in Hutthurm voor 4 personen
Hutthurm, Beieren, Duitsland
In het hart van het Beierse Woud ligt op een lange bergkam hoog boven het dal van de Ilz en de Winkler Bioferienhof.
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Wij hebben een heerlijke tijd gehad in de Bioferienhof. De ruimte voldeed perfect aan onze wensen en we voelden ons zeer welkom door de vriendelijke gastheer en gastvrouw. We vonden het heerlijk om de wandelpaden in de buurt te verkennen en te genieten van de rust van het bos.
Sfeercontrole: deze plek is een echte sfeer, supergezellig en heeft een ontspannende uitstraling, perfect voor een digitale detox en gewoon genieten van de natuur, de gastheren zijn ook echt schatjes
Propre, ruim en goed uitgerust! We hebben hier een geweldige tijd gehad, Het was fijn om een rustige plek te hebben om te ontspannen na een drukke dag met het verkennen van nabijgelegen attracties zoals Pullman City Western town
We hebben enorm genoten van ons verblijf, De locatie was vredig, wat zorgde voor een rustgevende vakantie, De appartement had alles wat we nodig hadden, en we hielden vooral van het charmante tuingebied!
Wat een pareltje! De Winkler Bioferienhof is een prachtige plek, verscholen van de drukte, Het interieur was mooi en het gebied biedt zoveel buitenactiviteiten, Perfect voor gezinnen of iedereen die wil ontspannen!
Gezellige plek, schoon en goed onderhouden, Perfect voor natuurliefhebbers!