Dancenter Hotel Jomfru Ane Premium Single
Aalborg, Nordjylland, Denemarken
Dit gastvrije hotel ligt aan de levendige voetgangersstraat Jomfru Ane Gade in het hart van Aalborg en biedt een comfortabel en gunstig gelegen verblijf te midden van cafés, restaurants, winkelstraten en het bruisende nachtleven. Dankzij de centrale ligging nabij de Limfjord, kasteel Aalborghus en de culturele bezienswaardigheden van de stad, is het hotel een ideale keuze voor individuele reizigers die Aalborg te voet willen verkennen en tegelijkertijd willen genieten van een ontspannen stadssfeer.
De Premium Single Room combineert modern comfort met praktische voorzieningen, speciaal ontworpen voor korte stedentrips en zakenreizen. Lichte interieurs, gezellige meubels en een rustige, rookvrije omgeving creëren een ontspannen ruimte na een dag in de stad. Gasten kunnen gebruikmaken van gratis wifi, een flatscreen-tv, een werkplek, verwarming, een ventilator en een eigen badkamer met douche, toiletartikelen, handdoeken en een haardroger. Vriendelijke service, snelle in- en uitcheckservice, snacks in het weekend verkrijgbaar bij de receptie en goede vervoersverbindingen dragen verder bij aan een aangenaam verblijf.
Kenmerken van de Premium Eenpersoonskamer -
1. Comfortabel eenpersoons-/tweepersoonsbed, ideaal voor alleenreizenden
2. Eigen badkamer met douche, handdoeken en gratis toiletartikelen
3. Flatscreen-tv voor entertainment
4. Verwarming en airconditioning voor comfort het hele jaar door
5. Bureau, strijkijzer, föhn en ventilator
6. Warme inrichting en een rustige, goed onderhouden omgeving
7. Rookvrije kamer met een eenvoudig, modern design
Hotelvoorzieningen -
1. Gratis snelle wifi in het hele hotel
2. Snacks en drankjes in het weekend verkrijgbaar bij de receptie
3. Gezellige gemeenschappelijke ruimtes om te ontspannen
4. Rookmelders, brandbeveiligingssysteem en cameratoezicht
5. Express in- en uitchecken
7. Vriendelijk, meertalig personeel
8. Betaald parkeren voor 130 DKK/nacht
9. Ontbijt is beschikbaar tegen een toeslag bij aankomst en is niet inbegrepen in de boekingsprijs
10. Assistentie voor mindervaliden is alleen beschikbaar van 08:00 tot 20:00 uur
Bezienswaardigheden in de buurt -
1. Kasteel Aalborghus – ca. 250 m
2. Treinstation Aalborg – ca. 13 minuten lopen
3. Historisch Museum van Aalborg – op korte loopafstand
4. Limfjord-oever voor schilderachtige wandelingen
5. Restaurants, cafés en winkels direct voor het hotel
Bereikbaarheid -
1. Gemakkelijk te voet bereikbaar vanaf het treinstation van Aalborg
2. Goede busverbindingen
3. Luchthaven Aalborg – ca. 15 minuten met de auto
Een comfortabel, handig en centraal gelegen verblijf – perfect voor soloreizigers die Aalborg willen verkennen.
slaapkamer(1-pers. bed, TV(kabel, flatscreen), zithoek), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet, haardroger), Internettoegang, verwarming, strijkijzer, Oplaadpaal voor elektrische auto’s, Alarm, Bewakingscamera, parkeren (betalend), Carbon monoxide detector
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.