6 persoons vakantie huis in Toftlund-By Traum
Toftlund, Midtjylland, Denemarken
Dieses praktisch und zweckmäßig mit neuen Möbeln eingerichtete Ferienhaus steht auf einem schönen und ungestörten Naturgrundstück mit Rasenfläche. Bis zur Schwimmhalle sind es nur etwa 600 m. Das Wikingermuseum in Ribe ist einen Besuch wert.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
, open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, koelkast(+ vriesvak), vriezer(60-99L)), woon/slaapkamer(TV(duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), radio), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x stapelbed), slaapkamer(2x stapelbed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), carport, verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuinmeubilair
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Prachtig huisje, maar erg donker van binnen door de hoge bomen. Helaas erg vies toen we het kregen en een bakplaat ontbrak + een van de bedbodems was kapot.
No comment
Dit rustig gelegen vakantiehuis bevindt zich in het vakantiecomplex Arrild, dat uitsluitend uit dit soort vakantiehuizen bestaat. Je hoeft het complex eigenlijk niet te verlaten, want alles wat je nodig hebt is aanwezig: een goede Brugsen met een bakker, een tankstation en brandhout. Omdat ik er in de koude novembermaand was, was het absolute hoogtepunt het fantastische zwembad met drie baden, glijbanen, een stoomsauna, een whirlpool en gratis aquarobics. Ernaast liggen een tennisbaan en een minigolfbaan. Wil je er even tussenuit? Dan is het eiland Rømø in 30 minuten rijden te bereiken. We zijn ook naar het Maritiem Museum in Esbjerg geweest (erg leuk!). Direct ernaast staat het beeld MANNEN DIE NAAR DE ZEE STAREN - ook erg gaaf. De kinderen zijn dol op de wilde paarden in het natuurreservaat Skjern Enge. / Het vakantiehuis zelf heeft alles wat je nodig hebt. Een prachtig overdekt houten terras omringt het huis, een overdekte carport, een boiler, een werkende elektrische kachel (helaas geen warmtepomp), een grote tv (helaas maar vier Duitse zenders: ARD, ZDF, NDR en RTL), een koelkast met vriesvak en goede wifi. We komen graag terug :-)
Geweldige plek voor gezinnen! De kinderen waren dol op de tuin en de indeling van het huis maakte het gemakkelijk om samen tijd door te brengen. Het was fijn om toegang te hebben tot verschillende eetgelegenheden in de buurt, zoals restaurant Feriecentrets, wat we erg handig vonden.
De hut was gezellig en goed uitgerust voor onze behoeften. We waardeerden de schone keuken en de ruime woonkamer. Het ligt in een rustige omgeving, wat het een vredige vakantie maakte. Het is een beetje een ritje naar de dichtstbijzijnde stad, maar de rust is het waard.
Er was alles wat we nodig hadden en een televisie om de dag af te sluiten na een paar lange wandelingen en excursies.
Van alles verzien.
Ik vond het geweldig, hoe stil het was, de nabijgelegen Waddenzee is een must-see, en Haderslev is super schattig, de wifi was een beetje traag, maar we hebben het prima gered,
Geen overmatige luxe, rustiek en alles wat je nodig hebt is aanwezig. Prachtig, rustig en ruim pand. Geweldige open haard.
De plek was schoon en had een gezellige sfeer. De tuin was fijn om buiten te relaxen. Een echte aanrader voor gezinnen!
Een heerlijk uitje! De omgeving was zo vredig en we genoten van de nabijheid van de natuur. Het meubilair was goed gekozen en voegde een mooie touch toe aan de algehele esthetiek. We maakten een dagtocht naar de Waddenzee en het was een hoogtepunt van onze reis. Kortom, een fantastische ervaring!
Geweldige locatie, mooi huis, rustig, totaal gezellig, speeltuin in de buurt is fantastisch, afhandeling via sleutelkastje en verbruikslezing ook klasse,
De ligging, de prijs, de indeling van de woning
Comfortabele inrichting. Groot, overdekt terras. De locatie en het prachtige terrein.
Geweldige hut! Alles wat we nodig hadden en meer. We hebben ook genoten van het verkennen van de nabijgelegen steden.
Over het algemeen, anstændig værdi for pengene, Alt var ryddeligt og sat op pænt, Bare en heads up, den endelige rengøringsafgift er lidt høj,
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit vakantiehuis in Toftlund! De ruimte was perfect voor onze groep van zes, en het meubilair was zowel stijlvol als comfortabel. De tuin was een heerlijke plek om 's avonds te ontspannen. Een bezoek aan het nabijgelegen Nationaal Park Waddenzee is een echte aanrader - het was fantastisch!
Goede ligging in de natuur, met privacy, rust. Op het reusachtig terrein is een supermarkt en een zwembad. Veel wandelmogelijkheden in het bosgebied rondom.
Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen! We waren dol op de charme van het huis en de afgelegen ligging. De kinderen konden heerlijk rondrennen in de tuin. Als je op zoek bent naar een rustig toevluchtsoord met toegang tot een prachtig landschap, dan is dit de plek!
Prachtige, rustige ligging en ruime woon-/eetkamer.
Dat er drie kamers waren / Waar het zich bevond
Ruim voor 6 personen, perfect voor ons uitje. De keuken was goed uitgerust, maar we hadden graag wat meer keukengerei gehad. Al met al een goed verblijf.
We hebben hier een fantastische tijd gehad! De locatie is geweldig voor buitenliefhebbers, er zijn veel vogels te spotten in de omgeving. Het enige nadeel was dat de verwarming even op gang kwam.
Het is zeer goed uitgerust, geweldige tuin.
Het gebouw was indrukwekkend en goed uitgerust. Het was er stil, niemand kon het terrein inkijken.
Dit vakantiehuis heeft echt een geweldige sfeer! Supergezellig en ruim voor ons alle zes. De inrichting is perfect en de keuken had alles wat we nodig hadden om wat hapjes te maken. We vonden het heerlijk om op het terras te vertoeven. Bovendien is de natuur rondom het huis adembenemend. Perfect voor een paar mooie foto's!
Locatie, grootte (voor 2)
Het was wat we nodig hadden, goed voor de prijs,
Ruim, schoon en goed gelegen! We hadden alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf, de wifi was betrouwbaar, wat een pluspunt was voor ons. De nabijgelegen Renbæk Plantage was geweldig voor een ochtendwandeling, en we genoten van het lokale eten bij Landevejsgrillen.
Het was een gezellig huisje, gelegen in een rustige omgeving. Het huisje had alles wat je nodig had, op een paar kleine minpuntjes na. Het was in zeer goede staat.
Het vakantiehuis was schoon en had alle nodige voorzieningen die we nodig hadden voor ons verblijf. Het terras was een fijne extra, perfect voor een kopje koffie in de ochtend. We hebben geen problemen ondervonden en de eigenaar was vriendelijk en behulpzaam. Wij komen zeker nog eens terug!
Groot "gazon" voor balspellen.
Het was goed ingericht en erg gezellig
de sfeer van het huis en mooi schoon ....