Kustsereniteit in Vejlby Fed-By Traum
Middelfart, Fyn, Langeland og Ærø, Denemarken
Gezellig vakantiehuis in het mooie Vejlby Fed, op slechts ongeveer 300 m van een mooi, gezinsvriendelijk strand en ook dichtbij de kleine stad Middelfart gelegen.
In het huis zijn er een entreehal, drie slaapkamers en een keuken met vaatwasser, die open is geïntegreerd in de eetruimte. Daarnaast is er een badkamer, een woonkamer en een grote tuin met overdekt terras. Voor de verwarming is er een energiezuinige warmtepomp geïnstalleerd.
Het huis bevindt zich in een aantrekkelijk vakantiehuisgebied, direct grenzend aan mooie natuur en een goed strand met vismogelijkheden, in de zomer bovendien minigolf en tennis in de omgeving.
Geen verhuur aan jeugdgroepen gewenst!
, open keuken(fornuis(elektrisch), koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koelkast), woon/slaapkamer(TV(duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), radio), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(bad of douche, wasbak, toilet, wasmachine), verwarming(elektrisch), terras, terras(overdekt), tuin, BBQ, lucht-lucht warmtepomp
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Leuk huisje, maar de scharnieren van het pad naar de vide zijn kapot en daardoor gevaarlijk om op te stappen. Ook de handdoekrekken in de badkamer zijn kapot. Verder was het prima.
Prachtig huis, goed ingericht en erg gezellig. De ligging is ook erg goed ten opzichte van het strand.
We hebben een heerlijke vakantie gehad, het huis is knus en er zijn mooie wandelmogelijkheden. Zoals ik al zei, het huis is knus, maar het moet wel opgeknapt worden.
Leuk huisje met 3 slaapkamers, keuken en woonkamer op een prettige plek. Met een passende afmeting aan de kin. Mooie afstand tot het water.
Een knus, charmant huis op een zeer rustige locatie. Een beetje griezelig in de herfst, want de paden zijn volledig onverlicht.
Prachtig huis / Volledig omheind terrein, ideaal voor vakantie met hond / Hier en daar wat slijtage / Er zitten lichte vlekken op het scherm van de tv, wat erg onaangenaam is om naar te kijken / Vervang deze direct! / Duitse tv-ontvangst is zeer beperkt / Geen dartbord beschikbaar (vervang de foto alstublieft!) / Stofzuigerzakken ontbreken!
De locatie is ideaal voor het verkennen van nabijgelegen bezienswaardigheden, zoals het koninklijk kasteel Koldinghus. De wifi was snel en betrouwbaar, waardoor we onze dagen gemakkelijk konden plannen.
Het was een fijne ruimte en gezellig. Houtkachel en overdekt terras.
Omheind terrein en twee huisdieren toegestaan
De grootte van het huis en de vele ruimte
De ligging, de grootte, de mogelijkheid om een hond mee te nemen en dus de omheinde tuin. Parkeermogelijkheden
De ligging, dichtbij het water en vele excursiemogelijkheden. / Het huisje was schoon. / Het terrein was omheind, maar kleinere honden konden onder het hek door lopen op ongeveer 2 meter afstand van het hek.
Hoewel het huis zelf geweldig was, hadden we een paar kleine onderhoudsprobleempjes die snel door de eigenaren werden opgelost. Ze reageerden erg snel, wat we erg op prijs stelden!
Slaapkamer, woonkamer en beschutte tuin
Slaapkamer, woonkamer en privétuin
Locatie, kamerindeling, omheinde tuin
Ligging, indeling, omheinde tuin
Alles aanwezig en de tuin is goed omheind als je een hond meeneemt.
Alles, en de tuin was goed omheind als je een hond bij je hebt,
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit vakantiehuis! Het was ruim genoeg voor ons gezin van vijf en we waardeerden de twee badkamers. De tuin was perfect voor onze avondbarbecues.
Het huis is schoon en goed onderhouden. Het ligt niet ver van het Vejle Muziektheater, dat we tijdens ons verblijf bezochten. Kortom, het was een praktische en aangename accommodatie.
Geweldige plek voor een familievakantie, schoon, comfortabel en had alles wat we nodig hadden,
Prima bedden, leuke inrichting van het huisje
Prima bedden, mooie inrichting van het huisje
Plavuizen, overkapping veel ruimte. Gedeeltelijk afgezette tuin, ligging nabij kindvriendelijk strand
Plavuizen, overkapping veel ruimte, Gedeeltelijk afgezette tuin, ligging nabij kindvriendelijk strand
Veel ruimte in de kamers en een heerlijke lichte woonkeuken
Goede ruimte in de kamers en een mooie, lichte keuken
We hebben echt genoten van ons bezoek hier. De indeling van het huis werkte perfect voor onze groep, en de nabijgelegen eetgelegenheden zoals Restaurant Båringskov Gl, Badehotel waren fantastisch.
Perfect voor een familie-uitje! Zoveel ruimte en de indeling van de woonkamer is perfect. Dichtbij leuke plekken zoals het Strib Automobielmuseum. Absoluut een goede indruk.
De locatie is gunstig en rustig. We vonden het heerlijk om bezienswaardigheden in de buurt te verkennen, zoals het Strib Automobielmuseum, op slechts een klein eindje rijden. De woonkamer was gezellig en een geweldige plek om te ontspannen na een dagje sightseeing.
Ruim vakantiehuis met een prachtige tuin, ideaal om buiten te eten,
Comfortabel verblijf met alles wat nodig is voor een ontspannen uitje, De eetgelegenheden in de buurt, zoals Restaurant Båringskov Gl, Badehotel, waren een heerlijke bonus,
Dicht bij het water, goed ingericht, functioneel voor de prijs
Dicht bij het water, goed ingericht, functioneel voor de prijs
We hebben onze tijd hier genoten, vooral het buitenterras, Het was zo fijn om buiten te ontbijten terwijl we van het uitzicht op de tuin genoten, De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam,
Comfortabel en ruim, De slaapkamers waren mooi en de woonkamer had een ontspannen sfeer, We hadden alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf,
Dit vakantiehuis was perfect voor onze uitje, De locatie is rustig maar dicht genoeg bij attracties zoals Koldinghus Royal Castle, Zeer aan te raden voor een gezinsreis!
locatie - dicht bij strand en stad
Het is comfortabel en goed uitgerust.
Het is gezellig en goed uitgerust,
Gezellig huis, dichtbij het water,
Het lag dicht bij het water. Een goede gelegenheid om met de hond en onszelf te wandelen. / Internettoegang. / Dichtbij Middelfart.
Het was dicht bij het water, goede gelegenheid om de hond en onszelf te luchten, / toegang tot internet, / dichtbij Middelfart,
Ruime sfeer en alles wat je nodig hebt voor een ontspannen verblijf. De tuin was een perfecte setting om buiten te ontspannen. Bovendien is het huisdiervriendelijk, wat een absolute plus is! Ik kan niet wachten om terug te komen.
Mooi van binnen en van buiten, goede locatie dicht bij het strand
Mooi van binnen en van buiten, goede locatie dicht bij het strand
Een prima keuze voor gezinnen! Er was genoeg ruimte voor iedereen en de kinderen vonden de bar geweldig. Het is ook huisdiervriendelijk, wat voor ons een groot pluspunt was, aangezien we onze hond bij ons hadden!
Het beste was dat er een koelkast met vriezer was, verder was alles perfect.
Het beste was dat je een koel-vriescombinatie had, anders was alles perfect,
We waren erg tevreden over de locatie en de inrichting. Het was ook fijn dat er de mogelijkheid was om zowel de houtkachel als de warmtepomp aan en uit te zetten. We hadden zelf brandhout meegenomen en dat was zeker een voordeel voor ons, niet zozeer omdat het goedkoper was, maar ook omdat we stilte wilden, vooral 's nachts.
We waren erg blij met de locatie en het interieur. Fijn was ook dat er een mogelijkheid was om zowel de houtkachel als de warmtepomp aan en uit te zetten, een voordeel voor ons, niet zozeer omdat het goedkoper was, maar ook omdat we stilte wilden, niet in de laatste plaats 's nachts
Omheind terrein voor honden en kleine kinderen
Gesloten terrein voor honden en kleine kinderen
Grote ruimte, schoon en daadwerkelijk goed WiFi, Perfect voor een groepsuitje, De opstelling op het terras is geweldig voor BBQ's en zonsondergangfoto's, Low-key legendarisch,
Fijne plek! We hebben een geweldige tijd gehad met mijn vrienden. Het was perfect voor ons vijven en de wifi was snel genoeg voor onze behoeften. De woonkamer was gezellig en we hebben genoten van de barbecue op het terras. Ik zou het iedereen aanraden die op zoek is naar een ontspannend verblijf. Alleen jammer dat de badkamers iets groter waren!