4 persoons vakantie huis in Bogense
Bogense, Fünen, Langeland und Ærø, Denemarken
Vakantieappartement in de buurt van de natuur en de kleine havenstad Bogense met golfbaan, zwembad, winkelmogelijkheden, enz.
Het appartement heeft een gecombineerde woon-/eetkamer en een goed uitgeruste keuken. Er is voldoende ruimte voor vier personen, verdeeld over twee slaapkamers met een tweepersoonsbed en een stapelbed. Badkamer met o.a. douche en vloerverwarming. Tot de voorzieningen behoren ook WiFi om te surfen, TV en radio.
Het appartement is aangesloten op het warmtenet. In de zomer is het slechts 300 m naar het dichtstbijzijnde restaurant, buiten het seizoen bijna 1 kilometer.
, open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woon/slaapkamer(TV, DVD-speler, radio, kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x stapelbed), badkamer(vloerverwarming)(wasdroger, bad of douche, wasbak, toilet, wasmachine), verwarming(elektrisch), BBQ
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Bijna alles wat je nodig hebt is er te vinden. Supermarkt vlakbij. Aanbevelingen: De Meny-supermarkt is geweldig.
Mooi huis, maar er ontbrak een waterkoker. Goede locatie. Leuke winkels in de buurt. Ongelooflijk gezellige buurt. Aanbevelingen: Het is zeker de moeite waard om een wandeling naar het stadje te maken en een bezoek te brengen aan de haven van Bogense.
Mooi ingericht, op loopafstand van winkels. Goede buurt om te wandelen.
Heel mooi huis, goede bedden, mooie keuken en badkamer. De stofzuiger zuigt slecht. De keukenkraan lekt bij de draaibare uitloop. De oven is aan de zijkanten vies.
Het huis is ruim en voorzien van goed meubilair en alle benodigdheden. De badkamers zijn erg groot en de keuken is ook ruim. We vonden het wel een beetje vervelend dat de matrassen grote gele vlekken hadden, dus het zou fijn zijn geweest als de matrashoes gewassen was en er een oprolmatras aanwezig was geweest, zodat je over het algemeen beter zou slapen. Het huis is erg mooi en ligt dicht bij de haven, de stad en winkels, dus dat was perfect. Aanbevelingen: We kunnen de lokale bakker in Bogense en het ijs van Kastberg in de haven van harte aanbevelen.
We waren tevreden met het geboekte vakantieappartement.
Geweldig appartement, perfect voor twee personen. Het probleem in de zomer is echter dat je de ramen van de woonkamer niet open kunt zetten, waardoor de zon de hele dag naar binnen schijnt en het appartement flink opwarmt. De locatie is fantastisch, centraal gelegen in Bogense – op slechts een paar minuten van de haven, het strand en het stadscentrum. Er is een supermarkt direct naast het appartementencomplex. Ondanks deze centrale ligging is het appartement rustig. Aanbevelingen: Kopenhagen ligt op ongeveer 2,5 uur rijden, Aarhus op ongeveer 1,5 uur en Odense op ongeveer 40 minuten. Svendborg in het zuiden (ongeveer een uur) is ook zeker een bezoek waard.
alles is goed. het is schoon. goede apparatuur.
Over het algemeen een prima accommodatie. De slaapkamers waren ruim, maar de inrichting leek wat gedateerd. Het voldeed prima aan onze behoeften, want we hadden alleen een slaapplek nodig na een dagje sightseeing. De nabijheid van Fredskov voor natuurwandelingen was een mooie bonus.
Over het algemeen was ons verblijf aangenaam. De plek was schoon en had alle benodigdheden. Het was geweldig om verschillende plekken in de buurt te hebben om te eten, en we vonden Marinetten vooral geweldig voor het avondeten. Een goede keuze voor iedereen die de omgeving bezoekt.
Gewoon een droom voor reizende koppels
Mooie locatie dicht bij stad en haven, Modern interieur, Alle apparatuur die we nodig hadden, Gemakkelijk schoon te maken,
Ruim en schoon, alles wat we nodig hadden was er, zelfs een wasmachine, wat super praktisch was,
De locatie was geweldig, met alles op loopafstand. Het was een rustige en mooie plek met een prachtig uitzicht. Het was de eerste keer dat ik in een vakantiehuis verbleef waar de kosten voor elektriciteit en water werden berekend op basis van het werkelijke verbruik en ik extra moest betalen voor beddengoed en eindschoonmaak, wat een beetje onverwacht was.
Het VVV-kantoor is een echte aanrader omdat je daar goede informatie kunt krijgen over het land en de bevolking!
Het was een mooi huis, het was wat het moest zijn, / Het was onpraktisch dat je de ramen niet open kon doen. Wij waren er toen het behoorlijk waaide, dus het was niet zo slim om de deur open te laten staan,
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit vakantiehuis in Bogense! De ruime woonkamer was perfect voor onze familiebijeenkomsten en de twee badkamers maakten de ochtenden een stuk gemakkelijker. Bovendien was het maar een korte wandeling naar Bogense Strand, waar we onze middagen heerlijk hebben doorgebracht. Een echte aanrader!
De ligging, de omgeving, de standaard van de woning, Echter het nummer van de elektrakast was lastig af te lezen, een nieuw nummer op de kast kon gewenst zijn, Mooi terras maar geen kussens voor de stoelen en we konden de afstandsbediening voor de mooie luifel,
Goede bedden. Schoon.
Goede bedden, Schoon,
Tiptop staat,/Goede bedden,/Centraal voor boodschappen etc.,
De locatie van het huis standaard stad
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit vakantiehuis! De ruime woonkamer was perfect voor ons gezin van vier en de keuken was goed uitgerust voor onze maaltijden. Op korte loopafstand van Bogense Beach werden onze ochtenden aan het strand nog aangenamer.
Het appartement was schoon en netjes ingericht, met een gezellige sfeer. We vonden het fijn dat er twee badkamers waren, waardoor het een stuk makkelijker was om ons klaar te maken. De gastheer en gastvrouw waren gastvrij en behulpzaam. Kortom, een zeer aangename ervaring!
Wat een heerlijke plek! De gastheren waren ongelooflijk gastvrij en het huis had een gezellige, huiselijke sfeer. We waren vooral gecharmeerd van de barbecuefaciliteiten in de tuin. Het was een rustige locatie, maar toch dichtbij genoeg om Odense en andere bezienswaardigheden te bezoeken. We zouden zeker terugkomen!
Eet bij oom in de stad, het is erg gezellig,
Het is de onderste wooneenheid (48m2) van een vakantiehuis. Het appartement is modern en functioneel ingericht, ideaal voor twee personen.
Geweldige locatie, vlakbij het strand en een aantal leuke eetgelegenheden. We genoten er elke ochtend van om bij Cafèselskabet Bogense te ontbijten. De gratis wifi was een bonus om contact te houden met familie thuis.
Er was geen lunch inbegrepen in de prijs,
Goede ligging ten opzichte van centrum, supermarkt en haven. Prima bedden, goede douche, goed ingerichte keuken. Voldoende ruimte binnen en buiten
Goede ligging ten opzichte van centrum, supermarkt en haven, Prima bedden, goede douche, goed ingerichte keuken, Voldoende ruimte binnen en buiten
Deze keer vonden we het vooral leuk dat de slaapkamer onlangs gerenoveerd was (hoewel dat nog niet nodig was), er was zelfs een nieuw bed van de juiste maat, / Zoals altijd was het erg schoon en goed onderhouden,
Alleen in het hoogseizoen zijn er maar weinig open
We hebben een geweldige tijd gehad in dit gezellige vakantiehuis, De woonruimte was echt comfortabel en perfect voor onze groep, De locatie was ook een groot pluspunt, op slechts een korte wandeling van Bogense Strand, We genoten van het gebruik van de barbecuefaciliteiten en de keuken had alles wat we nodig hadden voor maaltijden, De WiFi was betrouwbaar, maar soms kon het een beetje traag zijn, Al met al een fantastische plek om te verblijven, zouden zeker terugkomen!
De ligging en staat van de woning, Zeer schoon, netjes en modern,
Het appartement was zeer goed onderhouden en had een huiselijke sfeer, We waardeerden de wasmachine na een dag op het strand, De locatie was handig voor het bezoeken van Odense Kasteel en andere attracties,
We hebben hier een geweldige tijd gehad! De locatie was ideaal voor onze excursies, en het nabijgelegen strand was slechts een paar minuten weg, De WiFi werkte perfect, zodat we verbonden konden blijven, Het was ook fijn om een wasmachine beschikbaar te hebben, vooral met kinderen, Al met al een solide keuze voor gezinnen,
Centraal gelegen, zeer schoon, praktisch,
Locatie - Locatie - Locatie, Natuur, strand, gezellig stadje,
Het voelde als een droom om hier te verblijven! Twee badkamers = niet meer in de rij staan, de gastheer was super relaxed en behulpzaam, dicht bij cafés en het strand, rustig en ideaal voor een weekendje weg met vrienden, een 10/10, zou ik aanbevelen.
Wat een pareltje! Het pand had alles wat we nodig hadden voor een ontspannende uitje, De tuin was prachtig, en we maakten goed gebruik van de barbecuefaciliteiten, Zeker een aanrader voor gezinnen of groepen!
De kwaliteit van het huis, locatie
Een mooie, rustige plek dicht bij de natuur en het strand, Het nabijgelegen Fredskov was prachtig om te wandelen, De gastheren waren vriendelijk, en de algehele sfeer van de plek was zeer gastvrij, Geen klachten hier!
Het appartement was schoon en comfortabel, met alle voorzieningen die we nodig hadden voor ons verblijf, De keuken was volledig uitgerust, wat een aangename verrassing was, Het is ook gunstig gelegen nabij enkele charmante cafés en eetgelegenheden, waardoor het gemakkelijk was om de lokale eetcultuur te verkennen,
We verbleven hier een weekend en waren erg blij met onze keuze. De slaapkamers waren comfortabel en de woonkamer was perfect om te ontspannen na een dag verkennen. De nabijheid van Bogense Strand was een groot pluspunt.
Deze plek is een hele vibe! Super ruim, comfortabele woonkamer, en de keuken is goed uitgerust voor alle foodies daarude, Gratis WiFi is ook een grote plus, Bovendien, op minder dan 10 minuten naar Bogense Strand lopen? Perfect voor die zonsondergang foto's, Geen twijfel, zou zeker terugkomen!
Gezellig en ruim! We waren dol op de indeling van het appartement, vooral de grote woonkamer. De kinderen hadden alle ruimte om te spelen en we voelden ons meteen thuis. We komen zeker terug.