6 persoons vakantie huis in Væggerløse
Væggerløse, Falster, Denemarken
Dieses gebaute Ferienhaus liegt auf einem schönen Naturgrundstück ca. 1100 m von einem schönen Sandstrand und ca. 1000 m von Einkaufsmöglichkeiten entfernt. Kinder freuen sich über Schaukel und Sandkasten. Das Haus besitzt eine überdachte Terrasse, ein Bad mit Fussbodenheizung, Dusche, Whirlpool für 2 Personen und Sauna für 5-6 Personen, eine extra Toilette mit Waschmaschine und Trockner und eine offene Küche mit Cerankochfeldern, Mikrowelle, Kühlschrank und Geschirrspüler. Es gibt einen Fernseher mit DVD-Spieler und skandinavischen und deutschen Kanälen. Marielyst ist ein beliebtes Ferienhausgebiet mit u.a. Bowlingcenter, einem 18-Loch-Golfplatz, einem 9-Loch pay-and-play Platz, Minigolf, go-cart, put-and-take Angelseen und dem Golf and Fun Park. Die Natur und der Strand laden zu schönen Spaziergängen oder zum Joggen ein. Besuchen Sie auch den Knuthenborg Safaripark, den Zoo in Nykøbing Falster oder das Mittelalterzentrum.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
, open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasdroger, wasmachine), woon/slaapkamer(TV(kabel, duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), DVD-speler, CD-speler, stereo-installatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), badkamer(wasbak, toilet), bubbelbad(in huis, verwarmd, 2 personen), sauna(in huis, verwarmd, 4 personen), verwarming(elektrisch), terras(12 m2), terras(overdekt, 8 m2), BBQ, speeltoestellen, lucht-lucht warmtepomp
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Prachtig huis met een gezellige woonkamer. De sauna is heerlijk. De keuken is goed uitgerust. Helaas is de jacuzzi buiten gebruik (kapot). Let op: bij koud weer worden de verwarmingskosten berekend op basis van elektriciteit en apart in rekening gebracht. Aanbevelingen: Het is nauwelijks de moeite waard om een linnenpakket te boeken. Het is beter om je eigen handdoeken mee te nemen.
Fint feriehus, rummeligt. God stor have, hvor børnene kan lege og hvor man kan sidde og slappe af i fred.Dobbeltsengen var dog en smule smal. Kunne have være rart med en mappe med lidt information og brugsanvisninger.
Een heel leuk huisje met mooie meubels. Het huis ligt in een mooie omgeving met veel bomen die de huizen van andere huizen afschermen. Er is veel vogelleven en je ziet er regelmatig hazen en herten. Winkels in Marielyst zijn op loopafstand.
Groot terrein. Zeer goede faciliteiten en uitrusting, binnen- en buitenspellen beschikbaar. De omheining is niet aan te raden voor grote honden of jachthonden. Er komen herten en konijnen op het terrein, echt geweldig! We waren zeer tevreden over alles, een fantastische vakantie. Aanbevelingen: Alle bezienswaardigheden in de omgeving zijn geweldig: strand, doolhof, minigolf, middeleeuws centrum, hondenparken, ijssalon in Marielyst, uitstekend!
In goede staat, moderne inrichting, volledig uitgerust, uitstekende keuken, groot perceel, rustige locatie
De omheining moet hondbestendig gemaakt worden. Vervang de matrassen, kussens en deken.
We kregen maar één sleutel van het huis. Er zijn geen ramen die open kunnen, maar er zijn wel veel deuren die alleen met een sleutel te openen en te sluiten zijn. Er staat dat er een dvd-speler is, maar het is een PlayStation. Aanbevelingen: Café Livstil is zeker een bezoekje waard.
Ruim vakantiehuis met heerlijke sauna en whirlpool, Op korte loopafstand van het strand,
Een echte aanrader voor een groepsvakantie! Ruime ruimtes, meerdere badkamers en de sauna is een verademing na een lange dag. Ook de speeltuin is een pluspunt voor de kleintjes.
De grootte van de tuin Aanbevelingen: Nee
Het huis is ruim en licht. Er zijn grote raampartijen. Moderne ingericht en voorzien van alles wat je nodig hebt. Het was erg schoon. Er is een grote tuin die volledig omheind is. Ideaal als u met een hond reist. / Het ligt op een groot vakantiepark. Wij waren er eind september en toen was het er ontzettend rustig. Wat ons betreft is dit huis een aanrader!
We vonden alles geweldig aan dit prachtige vakantiehuis. De tuin was prachtig onderhouden en onze hond voelde zich er helemaal thuis, vooral omdat hij omheind was. Het huis had absoluut alles wat we nodig hadden en de inrichting was prachtig. Het enige kleine minpuntje was dat de bedden erg zacht waren, maar verder was het echt uitstekend.
Ik heb genoten van mijn verblijf hier! De locatie is perfect, op korte loopafstand van het strand. De accommodatie was goed uitgerust en schoon. We hebben veel tijd in de sauna doorgebracht na de stranddagen. Een echte aanrader voor een ontspannende vakantie.
Het huis was in goede staat en mooi ingericht. De tuin was mooi en omheind, dus je kon er makkelijk je hond meenemen.
Het terrein was omheind en onze hond kon er vrij rondrennen. De buitenruimte was groot genoeg voor allerlei spelletjes. / Het huis en terras waren comfortabel ingericht, met een ruime badkamer en een gastentoilet. / De keuken was zo goed als nieuw en van alle gemakken voorzien voor enthousiaste koks. / Het enige minpuntje waren de typisch zachte Deense matrassen. Aanbevelingen: Kopenhagen is te veel om in één dag te zien. Plan twee aparte trips. Een uitstapje naar Malmö is wellicht ook de moeite waard. / Alle omliggende dorpjes hebben hun eigen unieke charme, zowel op Falster als op Lolland. / De witte kliffen op het eiland Møn zijn een absolute aanrader.
De sfeer hier is ontspannen, supergezellige vibes met de hot tub en sauna, de perfecte plek om te ontspannen na een dagje strand, plus de grillopstelling is een hele sfeer voor zomeravonden, 10/10 zou ik aanbevelen,
Dit vakantiehuis was een heerlijke oase! De tuin was een fijne extra, en we genoten van onze avonden bij de barbecue. De nabijheid van natuurgebieden zoals Marrebæk Skov maakte het gemakkelijk om van buitenactiviteiten te genieten. We overwegen zeker om terug te komen.
Zeer gezellig en goed uitgerust huisje
Een zeer gezellig en goed uitgerust huisje.
Mooie open woonkamer/keuken met mogelijkheid om de deur naar de gang waar de kamers zich bevonden dicht te doen, d.w.z. wie vroeg opstond kon koffie etc. zetten, zonder wie lang wilde slapen wakker te maken, Prachtige ligging met grote ramen met uitzicht op de tuin waar we elke ochtend hazen zien rondspringen, Helaas werkte de vloerverwarming in de badkamer niet en was er niet genoeg warm water om de spa te vullen (wat ook veel lawaai maakte)
Een heerlijke open woonkamer/keuken met de mogelijkheid om de deur naar de hal, waar de slaapkamers zich bevonden, te sluiten. Dit betekende dat degenen die vroeg opstonden koffie konden zetten etc. zonder degenen die wilden uitslapen wakker te maken. Prachtige locatie met grote ramen die uitkeken op de tuin, waar we elke ochtend konijnen zagen rondspringen. Helaas werkte de vloerverwarming in de badkamer niet en was er niet genoeg warm water om de jacuzzi te vullen (die bovendien nogal lawaaierig was).
De open en prettige sociale ruimtes met betrekking tot de keuken en woonkamer
De open en aangename sociale ruimtes van de keuken en de woonkamer.
Zeer ruim en goed ingericht, deze plek voldeed aan al onze verwachtingen. De drie slaapkamers boden voldoende slaapruimte en het hebben van vier badkamers was een groot pluspunt voor onze groep. De nabijgelegen eetgelegenheden waren ook geweldig, vooral de Homemade Bakery net om de hoek.
Ons verblijf in het vakantiehuis in Væggerløse was heerlijk! De sauna en whirlpool waren perfect om te ontspannen na een dagje de nabijgelegen stranden te hebben verkend. Het huis was ruim en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf, en het was bovendien maar een klein eindje rijden naar Ulslev Strand.
Goede meubels in zowel woon- als slaapkamers,
De woning is zeer goed onderhouden, licht, vriendelijk en modern ingericht. Het terras is inmiddels wat uitgebouwd, wat op de foto's niet te zien is. De woning is eveneens goed onderhouden, heeft een prachtig gazon, geheel omheind en omgeven door een struik - en dennenhaag nauwelijks te zien, / De keuken- en serviesuitrusting is redelijk goed, het enige wat we misten zijn diepe borden, / Op het terras staat een grote, zware tafel voor maximaal acht personen, de verplichte Weber ketelgrill , twee hele fijne ligstoelen en een grote parasol,
Goed ingerichte en omheinde tuin
mooi en licht huis / veel voorzieningen zodat je niet steeds de afwas hoeft te doen goede sauna
Het was ruim met veel zitplaatsen, Er was veel service, wat fijn is als er een vaatwasser is, Goede grote omheinde tuin,
We hebben een prima verblijf gehad. De voorzieningen waren zoals beschreven en de sauna was een leuke toevoeging. We vonden echter wel dat er wat meer decoratie in had gekund om het gezelliger te maken. Over het algemeen is het een goede uitvalsbasis om de omgeving te verkennen.
Mooi huisje, gebrek aan lucht in kamers kan alleen deuren openen,
Geweldige plek voor een familievakantie, super schoon en ruim, en de sauna en whirlpool zijn een leuke toevoeging!
Goede verdeling van kamers, mooie keuken-woonkamer, geweldig dat je chroom op de tv kon gieten en dat de foto's die je vanuit huis zag precies hetzelfde waren als de werkelijkheid - GROOT pluspunt!
De kamer was geweldig, veel ruimte voor iedereen, schoon en netjes, de keuken was uitgerust met alles wat nodig was, net iets ver van de hoofdstad, maar het strand is dichtbij,
Een fijne plek om te verblijven. De woonkamer was ruim en perfect voor onze spelletjesavonden. De wifi was ook prima, niet de snelste, maar goed genoeg om te streamen!
Een comfortabel en praktisch verblijf, De indeling van het huis was functioneel en we voelden ons meteen thuis, Het ligt niet direct aan het strand, maar het is slechts een korte wandeling, Perfect voor een ontspannen vakantie met vrienden of familie,
Rustige omgeving en smaakvol ingericht!
Zeer mooi vakantiehuis, alles aanwezig voor een comfortabel verblijf. De grill was handig voor barbecue-avonden. Ik kom zeker terug!
Dit vakantiehuis was precies wat we nodig hadden voor een ontspannen week weg, De whirlpool was een hoogtepunt voor ons na lange dagtochten, We vonden het ook geweldig dat we onze hond mee konden nemen, Het lokale dineren, vooral Ellens, was een hit bij het hele gezin!
We hebben hier een geweldige tijd gehad! De keuken was goed uitgerust, waardoor het koken van familiemaaltijden gemakkelijk was. De kinderen vonden de speeltuin buiten geweldig en we hebben genoten van het grillen op het terras. Absoluut een geweldige plek voor een familievakantie.
Ruim en schoon, Keuken heeft alles wat nodig is om te koken, Dichtbij het strand en leuke cafés, Zeker een plek om wat foto's te maken voor Instagram,
Eenvoudig, perfect voor gezinnen of groepen vrienden. Geweldige voorzieningen zoals gratis wifi en de omgeving is superrelaxed. Dicht bij Ulslev Strand voor stranddagen. Precies wat je nodig hebt voor een leuke vakantie.
Goede ruimte. De kamers zaten niet naast elkaar. Hoge plafonds, zodat je je niet voelt
de kamer en de woonkamer / / Minder goed: er was niet genoeg warm water om de spa te verwarmen.
Sauna, bubbelbad, grote open woonkamer, terras