Chalet Jagershof

Chalet in Manhay voor 9 personen

Manhay, Ardennen, Luxemburg, België

  • 180 m2
  • 9 personen
  • 5 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Chalet
  • Landelijk
  • Niet op een vakantiepark
  • Vrijstaand
  • Wifi
  • TV
  • Open haard
  • Airco
  • Sauna
  • Bubbelbad
  • Wasmachine
  • Wasdroger
  • Vaatwasser
  • Vriezer
  • Koffiezetapparaat
  • Waterkoker
  • Combimagnetron
  • Koelkast met vriesvak
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Barbecue
  • Carport
  • Kinderbed
  • Kinderstoel
  • Elektrisch oplaadpunt
  • Laptopvriendelijk

Omschrijving

In dit knusse, karakteristieke chalet in Manhay kom je volledig tot rust dankzij de bosrijke omgeving. De 5 ruime slaapkamers en 2 moderne badkamers geven ruimte voor 9 personen. Deze vakantiewoning bevat een luxe wellnessruimte, een sauna en een bubbelbad.

Wil je er een dagje op uit? Neem een bezoekje aan brouwerij La Ferme au Chêne, waar het befaamde Marckloff-bier wordt gebrouwen. Ook in La Roche-en-Ardenne is genoeg te beleven voor de sportieve vakantieganger. Zo kun je kajakken, valkendemonstraties bijwonen en zijn er prachtige wandelroutes in de omgeving uitgezet.

Deze huisdiervriendelijke vakantiewoning is recentelijk gerestaureerd en volledig uitgerust. Aan de achterkant van het chalet beschik je over een balkon en een terras. Hier kun je genieten van een adembenemend uitzicht over het groene dal van de rivier de Aisne. Ideaal om aan het eind van de dag met een drankje en een hapje de rust weer op te zoeken en volledig te genieten van de natuur.

Indeling

Parterre: (slaapkamer(2-pers. bed, kinderbed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(2x douche, 2x wastafel), toilet, wasdroger, wasmachine)

Op de 1e etage: (woonkamer(TV, open haard, balkon of terras), open keuken(waterkoker, fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer), slaapkamer(2-pers. bed, wastafel), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad met douche, 2x wastafel, toilet))

sauna, carport, kachel, bubbelbad, sauna, verwarming(CV), airconditioning, terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, kinderstoel, Oplaadpaal voor elektrische auto’s

Afstanden

0 m Lengte skipistes
1 km Restaurant
5 km Levensmiddelen
5 km Centrum
9 km Langlaufen
9 km Skilift
20 km Overdekt zwembad

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

april 2025

so far it's excellent, exactly what we expected and as described.

februari 2025

Met twee honden het huisje voor een week gehuurd. Huisje was prima. Lekkere open haard aanwezig. Geen magnetron. Sauna was ook lekker maar jacuzzi niet gebruikt want die heeft een tijd nodig om op te warmen. De trap binnendoor is erg stijl en was voor onze grote hond zeer moeilijk te klimmen met kleine treden en een bocht. Naar beneden ging helemaal niet. Van buiten naar het terras is er ook een trap van metaal/aluminium maar door gatenconstructie voor de hondenzool niet te doen. Gelukkig hadden we een paar grote kleden mee die we vierdubbelgevouwen over de trap drapeerden zodat de honden van/op de trap konden. Dus wel iets om rekening mee te houden als je een hond hebt die je niet kunt tillen. Verder alleen maar donzen hoofdkussens aanwezig, ook niet handig als je allergisch bent voor dons. We hebben al vele huizen gehuurd maar er zijn altijd ook een paar kussens zonder dons aanwezig. Dit was de eerste keer dat dit niet zo was.

mei 2024

Wij hebben een heel fijn verblijf gehad in dit geweldige huis. De badkamer en keuken zijn van alle gemakken voorzien, alles is schoon en in goede staat. Bij mooi weer is het enorme terras zeker een hoogtepunt, maar helaas hadden wij geen mooi weer. Over het algemeen is het huis vrij donker in het woongedeelte, maar wellicht was het slechte weer hier de oorzaak van. Het huis is perfect als startpunt voor wandelingen en mountainbiketochten. Iedereen die van de natuur houdt, zal zich hier zeer thuis voelen.

september 2023

Geweldige plek, geweldig huis, leuke eigenaar, een aanrader!

mei 2023

We hebben een heerlijk verblijf gehad met 9 dames. Genoten van de jacuzzi en de zonnige ochtenden op het mooie terras.

april 2023

Prachtige huis, heerlijke locatie. We hebben echt genoten. Alles was top! Alleen jammer van de jacuzzi. Die konden we helaas niet gebruiken

juli 2022

Absoluut het perfecte vakantiehuis voor een grote familie. We hebben genoten van elkaar, van het huis en van de omgeving.

juli 2022

Chalet Jagershof is van alle gemakken voorzien en ligt prachtig in de bossen. We zitten hier heerlijk vrij en genieten volop!

oktober 2021

Heel fijn comfortabel vakantiehuis in rustige omgeving. Supermarkt en bakker op 5 minuten rijden met de auto. Snelle wifi door het hele huis en zeer goed sanitair.

oktober 2021

Zeer ongecompliceerde afhandeling vooraf en vriendelijk personeel ter plaatse. Het huis was in complete, zeer schone en uitstekende staat.

september 2021

Super mooie chalet! Heel proper, goed werkende jacuzzi en sauna, mooi uitzicht op de bomen.

september 2021

Heel tof huis, gezellig in de bossen, leuke jacuzzi. Leuke vakantie gehad

augustus 2021

We hebben het verblijf in het chalet als heel prettig ervaren. Het is een authentiek ruim chalet, recent verbouwd, met beneden een luxe ruimte met een sauna en twee douches en wastafel. Het chalet is gesitueerd in een rustige omgeving, halverwege een beboste heuvel. Er is een goed uitgeruste keuken, een groot balkon met veel tuinmeubilair, alle ruimten waren zeer schoon. Het contact met de beheerder verliep ook prettig.

Chalet in Manhay voor 9 personen

Chalet Jagershof

Manhay, Ardennen, Luxemburg, België

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

26 beoordelingen

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal